Apie mus

        Mūsų svetainėje galima įsigyti aukščiausios kokybės Lietuvoje pagamintų ąžuolinių statinių, kurios tinkamos brandinti įvairius gėrimus bei rauginti įvairius maisto produktus.

Lietuviškas ąžuolas yra vienas iš labiausiai vertinamų visame pasaulyje.

Stengsimės Jums pateikti geriausios kokybės ir kainos prekes. www.ąžuolinėstatinė.lt prekės pateikiamos gamintojo kainomis.

Mielai suteiksime konsultacijas Jums iškilusiais klausimais dėl medinių statinių naudojimo ar priežiūros. Ateityje sukursime ir forumą,

kuriame Jūs galėsite pasidalinti savo receptais ir patirtimi.

Tautodailininkas vienintelis Lietuvoje aukso medaliu apdovanotas už ąžuolinę statinę vynui.

„AgroBalt“ aukso medalis – tai tikrai prestižinis apdovanojimas, nes medalius pelno tik pačios aukščiausios kokybės gaminiai. Konkurso laureato vardas parodos dalyviams yra aukščiausias jų darbo įvertinimas, kokybės garantas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkoje, puiki reklamos priemonė.

Marijampolietis tautodailininkas Vitalius Striuogaitis už ąžuolinę statinę vynui  parodoje „AgroBalt 2016 apdovanotas aukso medaliu. V. Striuogaitis – vienas žinomiausių ne tik Sūduvos krašto, bet ir visos Lietuvos medinių gaminių meistrų ir senojo kubilininkystės amato puoselėtojų, šio amato išmokęs iš senųjų meistrų ir jau 30 metų su savo dirbiniais dalyvaujantis įvairiose mugėse bei parodose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Skaitykite daugiau: http://suduvis.lt/2016/04/01/marijampoliecio-tautodailininko-azuolo-statine-nusipelno-aukso/

Gamintojas pat pat turi tautinio paveldo sertifikatą.

Bei tradicinių amatų meistro vardą.

Lauksime Jūsų idėjų ir pasiūlymų.

Mūsų siekis – paversti Jūsų apsipirkimą lengvesniu, paprastesniu ir greitesniu.


   Tobulėkime kartu

www.ąžuolinėstatinė.lt
 

MB Ąžuolinė statinė © 2021
Elektroninių parduotuvių kūrimas