Pristatymo informacija

Prekės kaina nurodyta be pristatymo mokesčio. Pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Užsakymai priimami ir vykdomi kiekvieną darbo dieną. Esant savaitgaliui, valstybinėms šventėms ar nedarbo dienoms, užsakymo vykdymas atidedamas artimiausiai darbo dienai. 

 

Gavę apmokėjimą iki 13.00 val., prekes išsiunčiame tą pačią dieną. Jei pinigai pervedami po 13.00 val., prekės yra išsiunčiamos kitą darbo dieną. Dėl skubaus pristatymo susisiekite tel. +37065482381

  1. Pasirinkus Atsiėmimas iš parduotuvės prekes galite atsiimti Marijampolėje, prieš tai pasiskambinę tel. +370 654 823 81
     
  2. Pasirinkus Pristatymas į artimiausią autobusų siuntų skyrių prekės bus pristatomos per 1 - 3 d.d. (dažniausiai pristatomos per 24 val. po apmokėjimo gavimo). Prekės atsiimamos iš autobusų siuntų skyriaus, pateikus asmens dokumentą. Prekes galite atsiimti Jums patogiu siuntų skyriaus darbo metu. Išsiuntus prekę apie jos pristatymą į autobusų siuntų skyrių pranešime trumpąja žinute arba el. paštu. Į terminalą atvežtos siuntos nemokamai saugomos vieną kalendorinę dieną, įskaitant ir šventines dienas. Už kiekvieną kitą kalendorinę siuntos saugojimo dieną imamas 1 Lt /0,29 € mokestis. Neatsiimtos siuntos terminale saugomos 20 dienų. Vėliau siuntos grąžinamos į siuntėjo stotį.
     
  3. Pasirinkus Pristatymas nurodytu adresu (kurjerio paslaugos) prekės bus pristatomos per 2 - 4 d.d. po apmokėjimo gavimo. Siuntėjams pateikiamas pirkėjo nurodytas pristatymo adresas bei telefono numeris. Dėl pristatymo laiko su pirkėju turėti susisiekti siuntų tarnybos. 
     

   Svarbu!

   Atsiimant prekes iš siuntimo punktų, patikrinkite, ar prekės atitinka internetinėje parduotuvėje nurodytą komplektaciją, ar ji nėra apdaužyta ir kitaip sugadinta. Tai pastebėjus būtina pažymėti prekės atsiėmimo lape bei pranešti pardavėjui +370 654 82 381. 

 

MB Ąžuolinė statinė © 2021
Elektroninių parduotuvių kūrimas